„Apatin“ poražen od „Jedinstva“

Rukomet

Rukometaši „Apatina“ na startu novog šampionata Prve lige Vojvodine doživeli su poraz na domaćem terenu od ekipe „Jedinstva“ iz Novog Bečeja sa 21:31. Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri oba tima. Ekipe su se smenjivale u vođstvu tokom čitavog prvog dela meča, a na odmor su otišli sa egal rezultatom (12:12). Gosti su u nastavku meča pojačali ritam. Iz minut u minut su povećavali prednost, te su na kraju zasluženo slavili sa dvocifrenom prednošću. U domaćem timu Alen Horvat i kapiten Čedomir Milojević bili su najefikasniji igrači sa po sedam postignutih golova. Gosti su imali više raspoloženih igrača, a najbolji pojedinac meča bio je golman Denijel Bajrović, dok je Strahinja Ristić sa devet golova bio najefikasniji igrač utakmice. Izveštaj sa meča možete videti u prilogu.

U narednom kolu, „Apatin“ putuje u „Jabuku“ na megdan istoimenom sastavu.