Bodovi spasa, Mladost bolja od Tekstilca

Mladost je trijumfovala u veoma bitnom meču za opstanak u Vojvođanskoj ligi. Na stadionu u Apatinu savladan je Tekstilac iz Odžaka sa 2:0 (1:0) golovima Fabera i Solaća.

Domaćin je više želeo pobedu u ovom susretu i imao inicijativu tokom svih 90. minuta. Prvi gol došao je kao srećna okolnost jer su gosti pogrešili u odigravanju sa golmanom što je znalački iskoristio Faber i doveo svoj timu u prednost od 1:0.

Drugih 45. minuta ista slika na terenu. Apatin napada i pokušava da dođe do drugog gola kako bi osigurao pobedu i nova tri boda, što se i dogodilo nakon dobre akcije Solać se našao u prilici koju koristi i ispostaviće se postavlja konačan rezultat ovog meča.

Mladost u narednom kolu gostuje u Tavankutu.

Izvor: Radio Dunav