Bratstvo 2019 u trećem kolu kupa

Fudbaleri prigrevačkog Bratstva 2019 plasirali su se u treće kolo Područnog
fudbalskog saveza Sombor, nakon što su na svom terenu golovima Borića (56.min),Mandića (59.min), Kovača (67.min) i Čule (74.min), savladali Kulu sa 4:0 (0:0). Prigrevčani su više nego zasluženo izborili prolaz u dalje takmičenje, jer su bili bolji tim tokom čitave utakmice, a pobeda je morala biti izraženija, jer su izabranici trenerskog tandema Panjević – Popović, stvorili mnogo prilika od kojih su realizovali samo četiri.
Inače, domaći igrači su se znalački ispromašivali u prvih 45 minuta pa se na odmor otišlo bez golova, a u drugom delu na scenu je stupio sjajni Nikola Mandić, koji je u pojedinim trenucima podsetio na dane kada je nosio dres
omladinske reprezentacije Srbije. Posebno je bio prelep trenutak, kada je u 59. minutu postigao pogodak. On je primio loptu na nekih 35-40 metara od gola gostujućeg golmana, a onda u solo prodoru protutnjao pored pet odbranbenih igrača Kule i poslao loptu u mrežu. Ništa slabiji nisu bili ni ostali iz pobedničke ekipe, koji su još jednom dokazali da i pored toga što su mlada ekipa, imaju kvalitet za mnogo veće domete od trenutnih.