Bratstvo savladalo BSK

Prvu pripremnu utakmicu pred nastavak sezone u Srpskoj ligi – grupa Vojvodina fudbaleri prigrevačkog Bratstva 1946 završili su ubedljivom pobedom.

Na stadionu kraj Dunava u Apatinu, Prigrevčani su savladali ekipu BSK-a iz Bačkog Brestovca rezultatom 4:1 (1:0).

Trener Bratstva Slobodan Bačić izveo je kombinovan sastav, a u drugom poluvremenu su zaigrali svi koji su u konkurenciji za tim, uključujući i pristigla pojačanja.

U prvom poluvremenu videli smo samo jedan gol, a strelac je bio Makar. Drugo poluvreme počinje izjednačenjem gostiju iz Brestovca, ali su ubrzo nakon toga pogodili Nosković i Đumić i tako rešili pitanje pobednika. Tačku na ovaj susret stavio je Grabež pogotkom u samom finušu utakmice.

Sledeći pripremni meč fudbaleri Bratstva 1946 iz Prigrevice igraju u subotu 11. februara kada će dočekati ekipu iz Bačke Topole.