Bratstvo sigurno u Apatinu

Apatinska Mladost i prigrevačko Bratstvo odigrali su u sredu prijateljski meč u kome je pobedu odneo gost rezultatom 2:1(0:0).

Apatinci su dobro odrađivali posao u prvih 45 minuta i odlično parirali favorizovanim gostima pa se na odmor otišlo bez golova.

Nastavak meča doneo je tri gola koja su postignuta za svega 15 minuta drugog dela igra.

Nakon dobrog pasa Vukovića, Ćovin je uputio koristan centaršut koji Nosković pretvara u vođstvo Bratstva od 1:0. Nedugo nakon prvog gola Nosković postiže i drugi i donosi veliku prednost Prigrevčanima.

Do kraja utakmice videli smo još jedan pogodak ovaj put u mreži Bratstva, a strelac je bio Srđan Rapaić koji je ujedno postavio i konačan rezultat meča.

U subotu oba tima igraju nove utakmice, Mladost će dočekati Stanišić, dok će Bratstvo na put u Srbobran.

Izvor: Radio Dunav