Bratstvo i Srbobran počastili publiku sa 8 golova

„Bratstvo“ iz Prigrevice je u poslednjoj utakmici jesenjeg dela prvenstva savladalo „Srbobran“ sa 5:3 (3:1) i svojim navijačima za oproštaj priredilo goleadu.

Mrežu Srbobranaca načeo je Vejinović već u prvom minutu utakmice, a na naredni gol publika je čekala samo 120 sekundi kada je precizan bio Vuković i doneo svom timu prednost od 2:0. Nekadašnji igrač „Bratstva“ Ćovin je u 14. minutu smanjio na 2:1, ali je Makar četiri minuta kasnije povisio na 3:1 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Velika borba i u drugom delu, a Sušić u 65. minutu vraća rezultatsku neizvesnost. Igrao se 71. minut kada je za domaćina pogodio Stamenković i pobećao na 4:2, ali ovaj rezultat bio je na snazi samo dva minuta pošto je Ćovin svojim drugim golom smanjio na 4:3. Ipak završnu reč na ovom susretu imao je domaćin koji preko Vuvkovića sa bele tačke stiže do petog gola i to će se ispostaviti i kao konačan rezultat.

Izvor: Radio Dunav