„BSK“ i „Radnički“ ispustili pobede u nadoknadi

BSK

Dva nedeljna meča somborskog područja imali su šokantne završnice. Ekipe „Radničkog“ i „BSK“ iz Bačkog Brestovca ostali su bez ovonedeljnih pobeda u nadoknadi vremena. Brestovčani su gostovali u Pivnicama. Poveli su golom kapitena Božića sa „kreča“ u šestom minutu nastavka. Bili su pred pobedom sve do četvrtog minuta nadoknade vremena kada je Boris Petrović izjednačio rezultat. „Crveno – beli“ su golovima Radeva (79) i Opačića (89) vodili sa 2:0 u meču protiv „Krila Krajine“. Na isteku prvog minuta nadoknade vremena Dušan Paroški je smanjio zaostatak ekipe iz Bačke Palanke, da bi samo dva minuta kasnije Veljko Budisavljević poravnao rezultat i svom timu obezbedio jedan bod. „Budućnost“ iz Gložana minimalno je porazila „Lipar“, dok je ekipa iz Mladenova savladala rivala iz Selenče. Da podesetimo, „Ravangrad“ je u subotu „ponizio“ Hercegovac, dok je „Dinamo 1923“ slavio nad „Žakom“.

Nedeljni rezultati: „Slavija“ – „BSK“ 1:1, „Radnički“ – „Krila Krajine“ 2:2, „Budućnost“ (G) – „Lipar“ 1:0 (Izveštaj), „Budućnost“ (M) – „Krivanj“ 2:1.

Tabela: „Budućnost“ (G) 27, „Budućnost“ (M) 24, „Rusin 19“, „Dinamo 1923“ – 17, „Lipar“ 17, „Radnički“ 17, „Borac 46“ – 16, „Slavija“ 14, „Krila Krajine“ 13, „Žak“ 13, „Ravangrad 2018“ – 12, „Krivanj“ 12, „Crvenka“ 12, „BSK“ 9, „ČSK“ 7, „Hercegovac“ 1.

Parovi narednog (11) kola: „Žak“ – „Crvenka“, „Krivanj“ – „Dinamo 1923“, „Lipar“ – „Budućnost (M)“, „Hercegovac“ – „Budućnost (G)“, „Krila Krajine“ – „Ravangrad 2018“, „Borac 46“ – „Radnički“, „BSK“ – „ČSK“, „Rusin“ – „Slavija“.