Četiri medalje za apatinske boksere

U gradskoj hali “Mostonga” u Somboru, posle dva dana takmičenja i 67 borbi, prethodnog vikenda završeno je ovogodišnje pojedinačno prvenstvo Vojvodine u boksu za sve uzraste i oba pola.

Muških takmičara je bilo 92 i nastupili su u 41 kategoriji dok se 16 ženskih učesnika takmičilo u 7 kategorija, računajući sve uzraste.

Na prvenstvu su nastupili i članovi Bokserskog klua Apatin koji su na ovom takmičenju osvojili ukupno četiri medalje od toga tri srebrne i jednu bronzanu.

U konkurenciji školaraca Nemanja Cvetković i Aleksa Milenković su osvojili srebrne medalje, dok je u juniorskoj konkurenciji Vukašin Lukić osvojio srebro, a Danijel Rajšić bronzu.

Izvor: Radio Dunav