Debakl Mladosti u Čonoplji

Apatinska Mladost je u oviru drugog kola Vojvođanske lige gostovala ekipi Sloge u Čonoplji gde je pretrpela ubedljiv poraz 6:0 (1:0) i tako pala na poslednje mesto na tabeli.

U prvih 45. minuta gosti su donekle uspeli da pariraju favorizovanim domaćinima pa se na pauzu otišlo sa prednošću Sloge od 1:0.

Nakon povratka na teren Apatinci su bili bledi i neprepoznatljivi pa se do isteka devedesetog minuta igralo isključivo na polovini Mladosti koja je još pet puta “kapitulirala”.

Da stvari budu još gore drugi žuti, a ujedno i crveni karton zaradili su Jano i Rakić pa će u narenom meču Stamenić morati da ih izostavi iz postave.

Mladost mora brzo da se oporavi i da počne da osvaja bodove, a priliku za to imaće narendog vikenda kada na stadionu kraj Dunava gostuje tim Srbobrana.

Izvor: Radio Dunav