Dunav slavio u Vrbasu

Košarkaška ekipa apatinskog Dunava u okviru 11. kola Prve muške regionalne lige – grupa “Sever” pobedila je u Vrbasu istoimenu ekipu rezultatom 91:78 (25:19, 24:15, 24:26,18:18).

Ovom pobedom ekipa KK Dunva je ostali u trci za jesenjeg šampiona. Meč je praktično rešen već u prvom poluvremenu. Ekipa Vrbasa je u prvom delu utakmice postigla svega 34 poena, nasuprot gostiju koji su ubacili 49 poena. U nastavku je viđena izjednačena utakmica, gde domaća ekipa Vrbasa nije uspela da uhvati priključak. Gosti su sigurnom igrom uspeli meč da privedu kraju, održavaju razliku iz prvog dela meča.

U ekipi Dunava najviše poena su postigli Predrag Šuput i Nebojša Smiljanić po 20 poena,  a najefikasniji posle njih je bio Ljubomir Miljanić sa 17 ubačenih poena.

I sledeću utakmicu Dunav gostuje, ovoga puta ekipi KK Kris – kros iz Pančeva – navodi se u dopisi.