Ekipa iz Lemeša poražena u Odžacima

Fudbalska lopta

U derbiju začelja somborskog prvog razreda, ekipa iz Lemeša poražena je gostovanju u Odžacima od istoimenog tima. Domaćin je bio za nijansu bolji rival na terenu. Poveli su 11. minutu golom Stankovića. Sredinom drugog dela Poša je duplirao prednost i postavio konačan rezultat meča.

U Karavukovu je domaći „Polet“ deklasirao goste iz Kule. Već u petom minutu, na semaforu je bilo 2:0 Strelci za domaćina bili su iskusni Dario Božičić i Milan Gojić. Slična situacija viđena je početkom drugog dela. Za samo šest minuta Aleksandar Stošić i Nemanja Milenković povisili su na 4:0. U 75. minutu Karavukovčani su dva puta zatresli mrežu Novakova. Prvo Božičić, a potom i rezervista Malinović.