Fudbaleri Odžaka pobedili na gostovanju u Starim Banovcima

U drugom kolu Srpske lige “Vojvodina” OFK Odžaci su u Starim Banovcima savladali domaći Dunav rezultatom 1:2 (0:1) i tako su osvojili vredna tri boda.

U prvom poluvremenu ekipa iz Odžaka je dominirala na terenu, a nagrada za takvu igru stigla je u vidu gola Babića za 0:1, što je rezultat kojim je završeno prvo poluvreme.

Domaćini su došli do izjednačenja na samo početku drugog dela utakmice, a Dunav je i u nastavku bio bolji tim. Kako domaća ekipa nije iskoristila svoje šanse, usledila je kazna u 88. minutu kada je Baletić postigao drugi gol za OFK Odžake.

Nakon dva prvenstvena kola srpskoligaš iz Odžaka ima dve pobede, a narednog vikenda dočekaće ekipu Železničara iz Pančeva.