Hajduk slavio u Prigrevici, sumnjiv crveni za Vejinovića

“Bratstvo” je u 7. kolu Srpske lige poraženo u derbiju od “Hajduka” iz Kule sa 2:0 (2:0) i tako zaostalo za Kuljanima za šest bodova.

Počelo je dobro za goste jer su iz prvog prekida došli do gola. Nekadašnji igrač “Partizana” iz Beograda, Aleksandar Davidov je odlično izveo prekid i pogodio svog saigrača Babića koji kažnjava propust u odbrani Prigrevčana i dnosi svojoj ekipi prednost od 1:0.

Ključni momenti igre dešavaju se oko 25. minuta kada sudija Bikić pokazuje žuti karton Vejinoviću, do tada najboljem pojedincu “Bratstva”.

Nekoliko minuta nakon prvog žutog kartona Vejinović dobija i drugi žuti, odnosno crveni iz u najmanju ruku sumnjive situacije u kojoj je bilo obostranog kontakra dva igrača.

Nakon toga Prigrevčani su dobili i drugi gol i morali da vijaju rezultat sa igračem manje u čemu na kraju nisu uspeli.

U narednom kolu “Bratstvo” igra u Subotici protiv ekipe “Bačke”

Izvor: Radio Dunav