Još jedan poraz rukometaša Apatina

APATIN – BANATSKI KARLOVAC 25:38 (11:17)

Rukometaši Apatina doživeli su i treći ovosezonski poraz u Prvoj ligi Sever i nalaze se na začelju tabele. Apatinci su poraženi na svom terenu od ekipe Banatski Karlovac sa 25:38. Pobednik je rešen još u prvih pola sata, kada su gosti na odmor otišli sa šest golova prednosti 17:11 i u nastavku iz minuta u minut povećavali razliku, tako da je na kraju usledio ubedljiv poraz. U redovima domaćina jedino je Erik Nađ sa osam postignutih golova, bio raspoložen za igru, dok su oslati delovali indisponirano.

Mada je početak sezone, sasvim je izvesno da će Apatinci ostatak takmičenja provesti u grčevitoj borbi za opstanak u ligi, jer nakon tri odigrana kola nemaju ni jedan osvojen bod. U sledećem kolu oni gostuju Crvenoj zvezdi iz Mokrina.