„Kordun“ upisao treću pobedu

sportske vesti

Nakon tri odigrana kola, ekipa „Korduna“ jedini je tim Međuopštinske fudbalske lige Sombor – prvi razred sa maksimalnim učinkom. Kordunaši su ovog vikenda bili bolji od ekipe iz Bačkog Gračaca sa 2:0. Gosti su se držali do 52. minuta kada je Đurić zatresao mrežu Nikole Labusa. Dvadesetak minuta kasnije Marko Čekeliš je sa „kreča“ potvrdio pobedu svog tima.

Ekipa iz Lemeša „deklasirana“ je na gostovanju u Kuli. Domaćin je šest puta pogađao mrežu gostiju, dok je strelac jedinog pogotka za ekipu „Jedinstvo Lemeš“ bio Laslo Sabo.

Sivčani su u opštinskom derbiju bili bolji od ekipe iz Kruščića, dok je meč u Svilojevu završen bez pogodaka. Rastinci su službenim rezultatom slavili na gostovanju u Prigrevici.

Stanišićanci su slavili nad ekipom iz Odžaka, dok su Šantićani poraženi od „Poleta“ iz Karavukova.

Narednog vikenda, „Kordun“ gostuje fenjerašu iz Odžaka, U Rastini se sastaju „Polet“ i „Aleksa Šantić“, dok će ekipa iz Stanišića i Lemeša gostovati u Karavukovu, odnosno Deronjama.