Mladost stvara prilike ali izostaje realizacija

Mladost je u 21. kolu Vojvođanske lige kao domaćin podelila po bod sa ekipom Zadrugara iz Srpskog Miletića. Na utakmici ovih rivala nije bilo golova pa je susret završen rezultatom 0:0.

Apatinci su bili nešto konkretniji i stvarali više prilika u prvih 45. minuta i moglo bi se reći bili bliže postizanju gol. U drugom poluvremenu potpuno drugačija situacija, kako je meč odmica gosti su se osmelili pa su sve više pritiskali gol Mladosti i imali nekoliko iglednih prilika da posignu pobedonosni pogodak. Ipak do kraja utakmice mreže oba golmana su mirovale, a ovim bodom definitivno su zadovoljniji igrači Zadrugara.

Mladost u narednom susretu igra jedan od bitnijih mečeva u sezoni gde će u direktnom duelu sa ekipom sa začelja tabele pokušati da pobegne nešto bliže sugurnoj zoni. Meč između Mladosti i Bačke iz Pačira igra se u nedelju 22. aprila od 16 sati.

Izvor: Radio Dunav