Nikolina Lemić uzela tri zlata

Na karate “Kupu Novog Sada 2017″ koji je održan u nedelju, 26. februara, uspešni su bili članovi KK “Mladost” iz Odžaka koji su nastupili u 13 takmičarskih kategorija i osvojili su isto toliko medalja, od čega devet zlatnih.

Tri zlatne medalje osvojila je Nikolina Lemić, kojoj je pripao i pehar namenjen najboljoj takmičarki u borbama. Najbolji takmičar u katama je Boris Segedi, takođe član kluba iz Odžaka, koji je isto dobio pehar.

Pored Lemićeve, najsjajnije odličje pripalo je i Borisu Segediju, Dajani i Željani Velemir, Anđeli Jovanović, ekipi ženskih nada u katama i borbama.

Srebro su osvojili Boris Segedi i Sara Milosavljević, a bronzu Danilo Ranđelović i Manuela Dragičević.

U generalnom plasmanu KK “Mladost” je zauzeo peto mesto.

Kup u Novom Sadu okupio je oko 600 učesnika iz 36 karate klubova iz Srbije, a organizator takmičenja bio je KK “Šotokan 021″.

Izvor: Radio Odžaci