“No Đani, No party” – Mišković presudio brestovčanima

Apatinska “Mladost” je prethodnog vikenda kao domačin pobedila “BSK” iz Bačkog Brestovca 4:3 (3:1) golovima Miškovića, Rašete i Rapaića.

Prava goleada kakva se ne viđa često na utakmicama ovog ranga takmičenje ali pre sve to se može staviti na teret odbrane Apatinaca koja od starta prvenstva ne funkcioniše kako bi to Slobodan Bačić hteo ali se to sve nadoknađuje u napadu.

U 10. minutu Agbaba je dodeo prednost gostima ali su do poluvremena fudbaleri “Mladosti” uspeli da preokrenu na 3:1. Od tog momenta na scenu stupa Stefan Mišković “đani” koji svojim potežima unosi potrebnu energiju koja dovodi do preokreta. Ovaj mladi fudbaler učestvovao je u svakom golu Apatinaca i zasluženo poneo epitet najboljeg na terenu.

Najpre je nad Miškovićem napravljen prekršaj koji kapiten Rapaić pretvara u prelep gol iz slobodnog udarca i donosi izjednačenje. Nad “Đanijem” je napravljen penal u 35. minutu, a siguran izvođač je bio Rašeta. Šest minuta kasnije Mišković postiže svoj prvi gol na utakmici i donosi domaćinu ubedljivu prednost od 3:1.

Gosti su se na poluvremenu pribrali i uspeli da izjednače na 3:3 golovima Danojevića i Agbabe, ali da sve ne propadne pobrinuo se Stefan Mišković svojim drugim golom i postavio konačan rezultat 4:3.

“Mladost” narednog vikenda gostuje u Somboru ekipi “Radničkog”.

Izvor: Radio Dunav