Od naredne sezone „Sloga“ nastupa u SLV

fudbalska lopta

Somborski predstavnici u Vojvođanskom „Severu“ ovogodišnje takmičenje su završili remijem. U gradskom okršaju, „Ravangrad 2018“ i „Hajduk“ su igrali nerešeno (1:1), baš kao i „Sloga“ na gostovanju u Bajši. Somborski okršaj protekao je u izjednačenoj igri oba tima. Oba gola su „pala“ u nastavku igre. Domaćini su poveli pogotkom Dejana Đurđeva u 74. minutu susreta, da bi samo dva minuta kasnije rezervista Staparaca Miroslav Terzić izjednačio i tako postavio konačan rezultat meča. Sloga je identičnim rezultatom završila gostovanje u Bajši. Domaći sastav je poveo golom Nađa u 25. minutu meča. Čonopljanci su izjednačili golom Milovana Vukasa u 58. minutu meča.

„Sloga“ će naredne sezone nastupati u Srpskoj ligi Vojvodine, „Vrbas“ će u baraž, dok iz lige ispadaju: „Đurđin“, „Preporod“, „Ravangrad 2018“ i „Hercegovac“. Ukoliko drugoplasirana ekipa somborskog područja prođe baraž, iz lige će ispasti i „Mladost“ iz Turije.