Odbojkašice ubedljive protiv Goks-ina iz Odžaka

Odbojkašice Apatina zabeležile su novu pobedu, savladavši ekipu Goksin iz Odžaka pred svojom publikom sa 3:0 u setovima.

Početak prvog seta protekao je u izjednačenoj igri i rezultatskim preokretima. Gošće su polovinom prvog dela igre došle do prednosti od 3 poena, a trener Popović je morao da reaguje i napravio je čak tri zamene u ovom delu utakmice.

Apatinke upornom igrom uspevaju da izjednače na 23:23, a odmah nakon toga dolaze i do prve set lopte. Gošće se nisu predavale,Odbojkašice Goksina su izjednačile a onda imale i set loptu ,koju nisu iskoristile..Prvi set je u neizvesnoj završnici završen rezultatom 27:25 za domaće odbojkašice.

U durgom setu Apatinke su slavile sa 25:19.

Najbolju igru domaće igračice su prikazale u poslednjoj trećoj deonici,koju su rešile u svoju korist sa 25:16.

Apatinke se nalaze na prvom mestu na tabeli Prve lige sever,sa maksimalnim učinkom nakon prva dva kola.

U narednom kolu odbojkašice Apatina gostuju u Subotici, drugoj ekipi superligaša ŽOK Spartak.

Izvor: Radio Dunav