Odlična uvertira pred derbi sa Bečejem

Fudbaleri Bratstva su u okviru 10. kola Srpske lige Vojvodine na stadionu Goran Nesvanulica Klipi, deklasirali jednu od najboljih ekipa u Srpskoj ligi Vojvodina Dunav iz Starih Banovaca sa 4:0 (1:0). Bilo je to još jedno sjajno izdanje domaćih fudbalera koji su svih 90 minuta diktirali tempo igre.

Odbrana gostiju odolevala je do pred kraj poluvremena, a onda je Ognjen Šveljo, kao i mnogo puta ranije, preuzeo stvar u svoje ruke i odličnim udarcem sa deset metara poslao loptu u mrežu. U nastavku sjajna akcija koju je Nosković glavom pretvorio u pogodak, asistenciju je upisao Bajčev. Do kraja su se u listi strelaca upisali Stanković kao i Sremčević.

Bratstvo je ovom pobedom došlo do 20 osvojenih bodova u toku sezone i skočilo na četvrtu poziciju na tabeli. Sledeći meč igraju u Bečeju protiv trenutnog lidera prvenstva.

Izvor: Radio Dunav