Odžaci nesrećno poraženi od Slobode

Fudbaleri Odžaka poraženi su minimalnim rezultatom od Slobode iz Užica u utakmici 22. kola Prve lige Srbije koja je odigrana u subotu na stadionu u Kuli.

Igrači trenera Gorana Lazarevića su hrabro igrali protiv Slobode i u većem delu susreta bili su bolji rival od ekipe koja je jedan od kandidata za ulazak u Super ligu.

Nakon 90 minuta bilo je 0:0, a gosti su pogodak postigli u četvrtom minutu nadoknade i tako kući odneli sva tri boda.

Odžake koji se bore za opstanak u društvu prvoligaša u sledećem kolu očekuje još jedan rival iz vrha tabele, ekipa Zemuna.

Rezultati 22. kola: ČSK Pivara – Bežanija 1:2, Radnički – Proleter 3:0, Sinđelić – Dinamo 1:1, Kolubara – Zemun 1:2, OFK Beograd – Jagodina 1:3, Odžaci – Sloboda 0:1, Inđija – Budućnost 2:1 i BSK Borča – Mačva 1:3.

Izvor: Radio Odžaci