„Omladinac“ savladao monoštorski „Dunav“

Fudbalska lopta

Juče su odigrana tri meča somborskog drugog razreda. Najefikasniji meč viđen je na Bukovcu, gde je povratnik u takmičenje „Omladinac“ sa 5:0 savladao „Dunav“ iz Bačkog Monoštora. Nemanja Mijić i Vladimir Nikolić su do poluvremena obezbedili dva gola prednosti. Pobedu su potvrdili Nebojša Mileković sa dva gola, te Mladen Vuković.

Pet golova je viđeno i u Sonti, gde je domaći „Dinamo“ slavio nad ekipom iz Lalića. Dvostruki strelac za domaćina bio je Josip Bukovac, dok je treći gol postigao Josip Đanić. Za goste su pogađali Maksić u prvom i Toma u drugom delu meča.

„Telečka“ i „Zadrugar“ su remizirali. Domaćin je u 10. minutu vodio sa 2:0. Poveli su 4. minutu autogolom Đorđevića, dok je prednost duplirao Verebelji. Ekipa iz Srpskog Miletića je smanjila u drugom minutu nastavka preko Rančića, bi Jovan Marković deset minuta pre kraja meča poravnao rezultat. Da podsetimo, „Jedinstvo 1947“ iz Koluta slavilo je na gostovanju u Bezdanu.