Partizan posle velikog preokreta pobedio u Apatinu

U sedmom kolu prvenstva muške Superlige u kuglanju, beogradski Partizan je na stazama kuglane banje junaković savladao domaći Apatin rezultatom 5:3 i 27 čunjeva razlike (3611:3584).

Ovo je sedma pobeda Beograđana u proteklih sedam kola, ali veći deo susreta nije nagoveštavao ovakav rasplet. U prva dva seta Apatinci su bili mnogo bolji rival i u tom delu imali vođstvo u pojedinačnim pobedama kao i plus 39 u oborenim čunjevima (2459:2420).

U poslednjem setu došlo je do neshvatljivog pada u igri Apatinaca što je pružilo priliku kuglašima iz Beograda da preokrenu rezultat i ostvare pobedu.

Apatin: Musulin 614, Štulić 633, Majstorović 597, Vuletić 615, Stojšić 554, Jovanić S. 571

Izvor: Radio Dunav