Pobeda Apa futsala

Ekipa apatinskog kluba malog fudbala zabeležila je pobedu u prvom kolu Kupa Vojvodine u futsalu. U Srbobranu je savladana ekipa Srbobrana sa 3:1 (2:1).

Gosti su poveli već u 2. minutu preko Nikole Damjanović, a desetak minuta kasnije prednost Apa-futsala duplira Dragan Vojvodić. Domaćin je do kraja prvog dela utakmice uspeo da  postigne pogodak i smanji rezultat na 2:1. Konačan rezultat je postavio Dragan Vojvodić, koji je u poslednjem minutu uspeo da osvoji loptu i matira golmana za konačnih 3:1 i plasman u narednu rundu.

Već u petak 16. decembra, Apa-futsal putuje u Bečej na meč drugog kola Kupa protiv domaćeg KMF Bečej 2003. Pobednik ovog susreta igraće na proleće u polufinalu Kupa Vojvodine, gde ih već sada čeka vrbaški prvoligaš Leteći Holanđanin – navodi se u dopisu.