Poraz Mladosti u Kupu

Mladost je juče završili učešće u ovogodišnjem Kup takmičenju porazom od Sloge iz Čonoplje od 2:1 (2:0).

Gosti su iskoristili dve prilike u prvom poluvremenu i tako do 45. minuta obezbedili kapitalnu prednost pred drugo poluvreme. Strelci za Slogu bili su Rajčanji u 36. i Vukas u 45. minutu prvog poluvremena, od prilika za domaćina vredi pomenuti promašaj Ožegovića nakon dobrog centaršuta Fabera.

Mladost se stabilizovala na odmoru i zaigrala konkretnije u nastavku. U 57. minutu protivnički štoperi obaraju Gligorijevića i sudija dosuđuje penal koji Faber nije uspeo da realizuje. Mreže su mirovale sve do 66. minuta kada je gol za Mladost postigao Mišković i smanjio na 2:1.

Do kraja nije bilo golova, ali prilika nije manjkalo. Ono što može da raduje Slobodana Bačića jeste igra u drugih 45. minuta koja bi trebala da posluži kao primer na koji način bi Apatinci trebalo da igraju.

Izvor: Radio Dunav