Praća drugu godinu zaredom na prvom mestu rang liste teniskih veterana

Deronjčanin Igor Praća, član TK “Tenis tim Hipol” iz Odžaka, drugu godinu zaredom završio je na prvom mestu rang liste Teniskog saveza Vojvodine u singlu u kategoriji veterana preko 35 godina.

Praća je ove godine osvojio sedam titula u singlu na vojvođanskim veteranskim turnirima i imao je još dva plasmana u finale. Godinu je završio na prvom mestu rang liste sa 163 boda, dok je drugoplasirani Danijel Zubanov iz Kikinde sakupio 132 boda.

U kategoriji singl 35+ učestvovalo je 128 igrača, a među dvadeset najboljih na listi za 2017. godinu nalazi se još jedan član kluba iz Odžaka. To je Dušan Stanojević koji je na sedmom mestu.

Izvor: Radio Odžaci