REMI U BERNU: Hrabra Zvezda zbog VAR-a ostala bez pobede! Liga šampiona ipak blizu Marakane (VIDEO)

Neizvestan meč.

Rezultat je isti kao i pre 15 godina u međusobnom dvomeču, a tada je Crvena zvezda u revanšu slavila sa 3:0, pa navijači šampiona Srbije priželjkuju sličan scenario i sledećeg utorka.

Tok utakmice pogledajte u nastavku.

KRAJ:
Utakmica je završena rezultatom 2:2.
90+3. minut:
Šutirao je Ivanić, ali neprecizno.
90. minut:
Igraće se još pet minuta.
85. minut:
Poslednju izmenu napravio je Vladan Milojević. Na terenu je Njegoš Petrović umesto Alekse Vukanovića.
84. minut:
Gobeljić spašava Crvenu zvezdu! Borjan je proleteo kroz vazduh posle centaršuta, Oaro je šutirao, a Zvezdin univerzalac je nekako stigao loptu i sprečio ju da uđe u gol.
77. minut:
Tomane je zamenio Boaćija.
76. minut:
Gol 2:2! Oaro je bio precizan sa bele tačke.
75. minut:
Penal za Jang Bojs! Sudija Makelie je posle gledanja VAR-a dosudio najstrožu kaznu zbog faula Boaćija nad Ngamaleuom.
73. minut:
Poslednja izmena u redovima Jang Bojsa. Oaro je na terenu umesto Ebišera.
72. minut:
Asale je centrirao, a glavom je šutirao Fasnaht preko gola.
67. minut:
Saidi Janko je zamenio Ulisesa Garsiju.
66. minut:
Ponovo je sa distance šutirao Ebišer, ali je još jednom kao pobednik izašao Borjan.
64. minut:
Mnogo sreće za Crvenu zvezdu. Zicer je promašio Asale posle centaršuta Lotombe sa desne strane.
60. minut:
Dobru priliku je imao Rodić. Levi bek srpskog šampiona je najbolje skočio posle kornera Marka Marina, ali je lopta prohujala preko prečke.
59. minut:
Prvi žuti karton u ekipi Crvene zvezde dobio je Žander zbog oštrog prekršaja.
57. minut:
Prva izmena i u ekpi Jang Bojsa, Fasnaht je zamenio Siera.
55. minut:
Prvu izmenu napravio je Vladan Milojević. Umesto Matea Garsije na terenu je Žander.
53. minut:
Šutirao je Ceziger, ali je siguran bio Borjan.
49. minut:
Šutirao je Marin iz slobodnog udarca, ali se lopta od živog zida odbila u korner.
48. minut:
Novi žuti karton za Jang Bojs dobio je Siero.
46. minut:
GOL 1:2! Centrirao je Marko Gobeljić, a novajlija Mateo Garsija je zatresao mrežu.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a treneri nisu napravili nijednu izmenu.
POLUVREME:
Rezultat je 1:1 posle prvih 45 minuta.
45+3. minut:
Degenek je šutirao iz šesnaesterca, ali neprecizno.
Novi žuti karton za Švajcarce. Mihel Ebišer je faulirao Marina sa leđa.
45+2. minut:
Centrirao je Pankov sa desne strane za Boaćija koji je šutirao, ali je Fon Balmos bio siguran.
39. minut:
Ponovo je Borjan sjajno intervenisao. Golman Crvene zvezde je sačuvao mrežu posle odličnog pokušaja Ngamaleua.
38. minut:
Tražili su penal igrači Crvene zvezde nakon duela Boaćija sa golmanom domaćeg tima, ali sudija Makelie nije želeo ni da pogleda VAR.
37. minut:
Žan Pjer Nsame je dobio žuti karton jer je faulom prekinuo opasan napad Crvene zvezde.
36. minut:
Kolosalnu priliku je propustio Marko Marin.Fenomenalno ga je u kontranapadu proigrao Mato Garsija, Marin je maltene savladao Fon Balmosa, ali je loptu sa gol linije počistio defanzivac Jang Bojsa.
30. minut:
Boaći se žali na povredu, ali biće sve u redu sa njim.
26. minut:
Brani Borjan kao panter u dva navrata! Prvo je fenomenalno zaustavio udarac glavom Asamea, a potom i Ebišerovu bombu sa distance u samo desetak sekundi razmaka.
20. minut:
Šutirao je opasno Zvezdin novajlija Mateo Garsija sa distance, ali je golman Fon Balmos uspešno intervenisao.
18. minut:
GOL 1:1! Miloš Degenek je doneo izjednačenje crveno-belima. Marko Marin je izveo korner, a najbolji u skoku je bio štoper Crvene zvezde. Ovaj gol neodoljivo podseća na izjednačujući iz Salcburga od prošle godine.
10. minut:
Novu šansu imali su Švajcarci. Mihel Ebišer je šutirao posle dobre kombinacije, ali neprecizno.
7. minut:
Gol 1:0! Vodi Jang Bojs. Rodžer Asale je pobegao odbrani Crvene zvezde i snažnim udarcem je matirao Milana Borjana.