Rukometašice osvojile bod u Dolovu

Rukometašice su u pretposlednjem kolu na gostovanju u Dolovu kod istoimene ekipe remizirali rezultatom 33:33(18:18) i tako poslednje kolo dočekuju sa realnim šansama da pobedom pred svojim navijačima obezbede opstanak u Drugoj ligi Sever.

Tokom svih 60. minuta videli smo ujednačenu igru obe ekipe, a da nije bilo velikog pada u igri Apatinki u poslednjih nekoliko minuta mogla su se osvojiti i dva boda na ovom izuzetno teškom gostovanju. U ekipi Dolova Milica Antić je postigla 11 pogodaka, dok je u gostujućoj ekipi Jovana Tančik postigla 13 pogodaka.

Poslednji meč, popularne “gracije” igraju u subotu u sportskoj hali u Apatinu sa početkom od 17 sati, a protivnik će im biti ekipa Klenak 09.

Izvor: Radio Dunav