Rutinska pobeda Bratstva

Bratstvo je u okviru 28. kola Srpske lige Vojvodine savladaolo Radnički iz Sremske Mitrovice sa 4:0 (3:0) i tako se osamilo na čelu tabele sa 6 bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca Omladinac iz Novih Banovaca.

Fantastično prvo polouvreme najavio je Nosković koji je doneo prednost od 1:0 u 14. minutu meča, a do kraja prvog poluvremena Vuković je postigao dva pogotka i doneo Bratstvu ubedljivu prednost od 3:0.

U drugom delu meča domaćin kontroliše meč i preko odlične solo akcije Grabeža postižu još jedan gol i tako postavljuju konačan rezultat na utakmici od 4:0.

Prigrevčani će u ovoj nedelji dva puta gostovati u Pančevu, prvo će u sredu igrati Kup utakmicu protiv Dinama, a za vikend će igrati redovno ligaško kolo protiv ekipe Železničar.

Izvor: Radio Dunav