„Telečka“ slavila na PIK-u

Juče su odigrana dva meča Međuopštinske fudbalske lige Sombor – drugi razred. U oba duela pobede su odnele gostujuće ekipe.

U Bezdanu su se sastali domaći „Sport“ i „Panonija“. Ekipa iz Lalića je povela u 15. minutu pogotkom Aleksandra Tome. Mreže su mirovale sve do nadoknade vremena kada je rezervista Valentin Cetenji ponovo zatresao mrežu Bezdanaca za konačnih 0:2.

Kraj somborskog kanala sastali su se domaći „PIK 2023“ i „Telečka“. Viđena su tri gola. Stupar je u 18. minutu doveo goste do početne prednosti. Na isteku pola časa igre Miloš Devrnja je na opšte iznenađenje duplirao prednost svog tima. Neizvesnost je vraćena pet minuta kasnije kada su „Pikovci“ preko Kurjakova smanjili zaostatak. U nastavku meča nije bilo promena, pa su gosti otišli kući sa tri boda.