Terekveš blizu vrha, poraz Jedinstva i Partizana

Terekveš je savladao somborski Metalac sa 2:1 (1:0). Božić je doneo prednost Svilojevčanima u 35. minutu prvog poluvremena i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu. U nastavku Relić dobija drugi žuti i crveni karton, a 5 minuta nakon toga sudija dosuđuje najstrožiju kaznu i domaćin sa penala dolazi do izjedačenja. Ipak Terekveš u 90. minutu dolazi do pobede i nova tri boda, a strelac je opet bio Božić. Terekveš u narednom meču kod kuće dočekuje prvoplasiranu OFK Šikaru.

Dinamo iz Sonte u poslednjih nekoliko susreta igra veoma efikasno ali je ovoga puta to bilo dovoljno samo za remi sa Sportom iz Bezdana od 3:3. Dinamo će i u narednom meču biti domaćin, a u Sontu će doputovati Panonija iz Lalića.

Oba tima iz Međuopštinske lige 1. razred igrala su protiv Omladinca. Partizan iz Kupusine je poražen na gostovanju u Deronjama sa 3:1, a Jedinstvo sa Ribareva je izgubilo na Bukovcu 2:1. Kupusinci u narednom kolu ponovo gostuju, ovog puta u Bačkom Bregu ekipi Dinamo. Jedinstvo će biti domaćin Hajduku iz Stapara.

Izvor: Radio Dunav