Terekveš nadigrao Hercegovce

Fudbalski klub Terekveš iz Svilojeva je u prvom kolu prolećnog dela Područne fudbalske lige na gostovanju savladao ekupu Hercegovac iz Gajdobre sa 3:0(1:0).

Svilojevčani su odigrali jedan od najboljih mečeva kao gosti i tokom čitavog meča imali inicijativu koju su uspeli da krunišu sa tri postignuta gola i tako najavili da će u nastavku prvenstva biti težak rival za sve protivnike.

Prvi gol delo je Marka Radakovića, drgu pogodak postigao je Kuntić iz slobodnog udarca, dok je konačan rezultat postavio Stefan Ožegović.

Terekveš će sledeći meč odigrati u nedelju protiv ekipe Starog Grada iz Bačke Palanke. Utakmica se igra na stadionu u Svilojevu sa početkom od 14 sati i 30 minuta.

Izvor: Radio Dunav