Treći vezani poraz „Apatina“

rukomet-lopta

Rukometaši „Apatina“ ni u trećem kolu Prve lige Vojvodine nisu stigli do bodova. Apatinci su doživeli drugi uzastopni poraz na domaćem parketu, a treći prvenstveni. Bolji od njih ovoga puta bili su rivali iz Banatskog Karlovca koji su slavili sa 21:25. Domaći su bili bolji tokom prvog dela meča. Od starta meča su vodili, imali su konstantnu prednost od dva do tri gola. Na odmor su otišli sa prednošću 13:11. U petom minutu nastavka stiglo je izjednačenje, a odmah potom i vođstvo gostiju 14:15. Do sredine drugog poluvremena, Banatski Karlovac je poveo sa 15:19, nakon čega su meč rutinski priveli kraju. Gosti su imali više raspoloženih igrača od kojih je Vilotijević bio najefikasniji sa šest pogodaka. U poraženom sastavu Miloš Braun i kapiten Čedomir Milojević su se sedam puta upisivali u strelce.

Nakon ovog kola, „Apatin“ je pretposlednji tim lige bez bodova. U četvrtom kolu predstoji im putovanje u Jaša Tomić na megdan ekipi „Hercegovine“ iz Sečnja, koja je do sada upisala dva trijumfa i poraz. Ovaj meč na programu je u nedelju, 13. oktobra, od 18 časova. Sude Vesna Žilevski i Jelena Koloski, dok je delegat Branislav Grgurević.