Velika pobeda Radničkog 1912 u Crvenki

U Crvenki je danas odigran derbi drugog kola Vojvođanske fudbalske lige – Sever u kojem su snage odmerili Crvenka i Radnički 1912.

U prvom poluvremenu viđena je tvrda utakmica, bez mnogo prilika za postizanje pogotka.

U nastavku meča, domaćin bolji, ali kako se meč bližio kraju gosti preuzimaju inicijativu, diktiraju tempo, a jedini pogodak na utakmici viđen je u 78. minutu. Đorović je odlično centrirao, a Damir Bogunović se najbolje snašao u petercu domaćih i glavom postigao pogodak.

Ekipa Radničkog 1912 nakon nove pobede ima šest bodova, gol razliku 4:0 i nalazi se na deobi prvog mesta na tabeli sa ekipama Radničkog, Sloge (Čonoplja) i Mladosti Apa iz Apatina.

Crvenka – Radnički 1912 0:1 (0:0)

Strelac: D. Bogunović.

Žuti kartoni: Kerekeš, Kulić, Manojlović, M. Subotić, J. Subotić (Crvenka) Goronjić, Šćepanović, D. Bogunović (Radnički 1912).

Crvenka: Đurišić, Ivić, Bulatović (M. Subotić), Radmanović, Manojlović, Kerekeš, Kulić (J. Subotić), Faćol, Vujović, Jovović Banović), Sakić.

Radnički 1912: Pavasović, Baljak, Šćepanović (Bortnik), Sazdanić, Vujičić, Kobiljski (D. Bogunović), Matijašević, Radmanović, Đorović, Goronjić, Antunić (Simić).