Veliki pad rukometaša Apatina u drugom poluvremenu i poraz od Sivca

U poslednjem kolu prvog dela sezone u Prvoj ligi, rukometaši Apatina su poraženi na gostovanju od ekipe Sivac 69 sa 30:26 (11:14).

U prvih 30 minuta izabranici Saše Babića igrali su čvrsto u odrani i sigurno u napadu što im je pre odmora donelo prednost od 14:11. Početkom drugog poluvremena nekoliko grešaka gostiju i čudnih sudijskih odluča vraćaju u život domaćina koji do kraja meča preokreće rezultat u svoju korist i zasluženo pobeđuje.

U redovima Sivčana najraspoloženiji su bili nekadašnji igrači Apatina, Marko Čabai sa 11 i Lazo Beslać sa 7 postignutih pogodaka. Stevan Oljača je postigao 10 u redovima gostujućeg tima.

Rukometašima predstoji zimska pauza, a prvi naredni zvanični meč odigraće 3. marta u Dolovu protiv istoimene ekipe.

Izvor: Radio Dunav