(VIDEO) Odličan start fudbalera „Radničkog 1912“ u Srpskoj ligi

U prvom kolu Srpske lige grupa Vojvodina, u subotu su se na Gradskom stadionu u Somboru u derbiju 1. kol, sastali domaćin „Radnički 1912“ i ekipa „Vojvodina 1928“ iz Perleza.

U veoma zanimljivoj i pravoj prvenstvenoj utakmici, domaća ekipa je bila uspešnija i rezultatom 2:0 pobedila odličnu ekipu iz Perleza.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0, ali je nakon nekoliko izmena, domaći tim igrao znatno ofanzivnije i kvalitetnije u drugom poluvremenu.

Prvi gol postigao je David Knežević iz opravdano dosudjenog jedanaesterca koji je napravljen nad odličnim Antunićem.

Drugi gol na utakmici, a samim tim i konačan rezultat od 2:0, postavio je agilni Bošković koji je iz dva udarca uspeo da savlada odličnog golmana gostiju Magdu.

Na kraju, odlična fudbalska predstava na premijeri nove sezone. Pred nekih 500 gledalaca, „Radnički 1912“ je zasluženo pobedio goste iz Perleza i time najavio velike ambicije i u Srpskoj ligi grupa Vojvodina.