„Volejstars“ poražen u trećem kolu takmičenja

Odbojkaska lopta

Odbojkašice „Volejstarsa“ poražene su u trećem kolu BPŠ Prve lige Srbije od ekipe „Leskovca 98“. Meč je odlučio poslednji peti set. Kljajićevčanke su dva puta vodile, međutim, na kraju su morale da se zadovolje sa jednim bodom. Domaće igračice su odlično otvorile meč i ekspresno su prvi set rešile u svoju korist, a gošćama su prepustile svega 13 poena. Gošće su izjednačile nakon velike drame u drugom setu, da bi potom Kljajićevčanke lagano rešile treći set za vođstvo od 2:1. Poslednja dva seta Leskovčanke su takođe dobile na poena, posle velike borbe.

Trener „Volejstarsa“, Vladimir Karanović, nakon meča pohvalio je svoje igračice za veliku borbenost na parketu, a navijačima se zahvalio na podršci.

Nakon tri odigrana kola, ekipa iz Kljajićeva se nalazi na petoj poziciji sa sedam bodova. U narednom kolu, „Volejstars“ gostuje ekipi „AS – Batajnica“. Ekipa iz Beograda upisala je do sada sva tri poraza. Meč se igra u SRC „Pinki“ u Zemunu, u petak, 25. oktobra, od 18.30 časova.